сечко

Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу

сечко (сечко)

Падеж Једнина Множина
Номинатив сечко сечци
Генитив сечка сечака
Датив сечку сечцима
Акузатив сечка сечке
Вокатив сечко сечци
Инструментал сечком сечцима
Локатив сечку сечцима

Слогови: се-чко,  мн. се-чци

Изговор:

IPA: [...]  
Loudspeaker.svg175px(датотека)

Значења:

2. месец у години

Порекло:

сећи

Примери:

...


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Фински:
 • Грчки:
 • Корејски:
 • Непалски:
 • Хинди:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Хебрејски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:
 • Кинески:
 • Грузијски:
 • Тамилски:
 • Тибетански:

Сродни чланци са Википедије:

сечко