рано

Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу

рано

рано (српски, lat. rano)[уреди]

Референце[уреди]

Напомене[уреди]

Изведене речи: рано

Фузи ћирилица: рано

+

+

++

++

+++

+++


+++++++++++++++

Проширени садржај


++++++++++++++++++++++++++++


+++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++

циклична група
Paley13.svg🁣🀲🀳🂓
О слици