номинатив

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

Macedonian[уреди]

Шаблон:Tit2[уреди]

номинатив (nominativm

  1. nominative

Inflection[уреди]


Russian[уреди]

Шаблон:Tit2[уреди]

Шаблон:Tit2[уреди]

номинати́в (nominatívm inan (genitive номинати́ва, nominative plural номинати́вы, genitive plural номинати́вов)

  1. (граматика) nominative case

Деклинација[уреди]

Синоними[уреди]