нар

Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу

нар

нар (српски, lat. nar)[уреди]

Именица[уреди]

нар, м

Значења:

  1. бот., лат. Punica granatum [1]


Референце[уреди]

  1. 1,0 1,1 Ћосић, Павле; et al. (гл. асистент и стручни консултант Бојана Ђорђевић) (2008). Речник синонима. Београд: Kornet. ISBN 978-86-86673-09-1.  (COBISS)

Напомене[уреди]

нар, нра, анр, арн, рна, ран
на, нр, ан, ар, рн, ра

Изведене речи: нар

3
  1. нар
  2. на ар
  3. н а р

[[Категорија:{{{8}}}:1:2:3]]


[[Категорија:{{{8}}}:1|{{{8}}}:1:2]] [[Категорија:{{{8}}}:1:2]] [[Категорија:{{{8}}}:2|{{{8}}}:2:3]] [[Категорија:{{{8}}}:2:3]] [[Категорија:{{{8}}}:3]]

Фузи ћирилица: нар

+

+

++

++

+++

+++


+++++++++++++++

Проширени садржај


++++++++++++++++++++++++++++


+++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++

циклична група
Paley13.svg🁣🀲🀳🂓
О слици