мисли

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

мисли (српски)

Падеж Једнина Множина
Номинатив ... ...
Генитив ... ...
Датив ... ...
Акузатив ... ...
Вокатив ... ...
Инструментал ... ...
Локатив ... ...

Слогови: ...,  мн. ...

Изговор:

IPA: [...]  
Loudspeaker.svg175px(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

ВикицитатиГорски Вијенац

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Фински:
 • Грчки:
 • Корејски:
 • Непалски:
 • Хинди:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Хебрејски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:
 • Кинески:
 • Грузијски:
 • Тамилски:
 • Тибетански:

Сродни чланци са Википедије:

мисли

Изведене речи: мисли

5
 1. мисли
 2. мисл исли
 3. мис исл сли
 4. ми ис сл ли
 5. м и с л и
Распоред домина од пет слова
1/А Пар 2/Б Пар 3/В Пар 4/Г Пар 5/Д
15 1 10 2 21 3 13 3 10
1 15:10430ми

12 10:21291ис

23 21:13613сл

34 13:10370ли

45
321 123 15:10:21 (12891)


234 10:21:13 (08713)


234 21:13:10 (18370)


345 543
м 1 и 15:10:21 (00386713):13 с 10:21:13 (00261370):10 л 5 и

Фузи ћирилица: мисли

+

+

++

++

+++

+++


+++++++++++++++

Проширени садржај


++++++++++++++++++++++++++++


+++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++

циклична група
Paley13.svg🁣🀲🀳🂓
О слици