места

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

места (српски)

Падеж Једнина Множина
Номинатив ... ...
Генитив ... ...
Датив ... ...
Акузатив ... ...
Вокатив ... ...
Инструментал ... ...
Локатив ... ...

Слогови: ...,  мн. ...

Изговор:

IPA: [...]  
Loudspeaker.svg175px(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

...
... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...


Преводи

 • Енглески:
 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Фински:
 • Грчки:
 • Корејски:
 • Непалски:
 • Хинди:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Хебрејски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:
 • Кинески:
 • Тамилски:
 • Тибетански:

Сродни чланци са Википедије:

места

Изведене речи: места

5
 1. места
 2. мест еста
 3. мес ест ста
 4. ме ес ст та
 5. м е с т а
Распоред домина од пет слова
1/А Пар 2/Б Пар 3/В Пар 4/Г Пар 5/Д
15 1 07 2 21 3 22 3 01
1 15:07427ме

12 07:21201ес

23 21:22622ст

34 22:01631та

45
321 123 15:07:21 (12801)


234 07:21:22 (06022)


234 [[стa|21:22:01 (18631)]]


345 543
м 1 е 15:07:21 (00384022):22 с 07:21:22 (00180631):01 т 5 а

Фузи ћирилица: места

+

+

++

++

+++

+++


+++++++++++++++

Проширени садржај


++++++++++++++++++++++++++++


+++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++

циклична група
Paley13.svg🁣🀲🀳🂓
О слици