грстима

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

грстима

грстима (српски, lat. grstima)[уреди]

Именица[уреди]

грстима, м

Примери:

ВикицитатиИсаија, глава 40

Фузи ћирилица: грстима

+

+

++

++

+++

+++


+++++++++++++++

Проширени садржај


++++++++++++++++++++++++++++


+++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++

циклична група
Paley13.svg🁣🀲🀳🂓
О слици