грст

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

грст

грст (српски, lat. grst)[уреди]

Именица[уреди]

грст, м

Референце[уреди]

Напомене[уреди]

Фузи ћирилица: грст

+

+

++

++

+++

+++


+++++++++++++++

Проширени садржај


++++++++++++++++++++++++++++


+++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++

циклична група
Paley13.svg🁣🀲🀳🂓
О слици