Сомбор

Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу

Српски[уреди]

Сомбор

Сомбор (српски, lat. Sombor)

Фузи ћирилица: Сомбор

+

+

++

++

+++

+++


+++++++++++++++

Проширени садржај


++++++++++++++++++++++++++++


+++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++

циклична група
Paley13.svg🁣🀲🀳🂓
О слици