Рута 2:1

Извор: Викиречник
Jump to navigation Jump to search

Рута 2:1 (српски)

Падеж Једнина Множина
Номинатив ... ...
Генитив ... ...
Датив ... ...
Акузатив ... ...
Вокатив ... ...
Инструментал ... ...
Локатив ... ...

Слогови: ...,  мн. ...

Изговор:

IPA: [...]  
Loudspeaker.svg175px(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

 1. 1. А беше један човек, род мужу Нојеминином, човек богат од породице Елимелехове, коме име беше Воз.
  1. Рута 2:20, Рута 3:2, Рута 3:12


Преводи

 • Енглески:
 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Фински:
 • Грчки:
 • Корејски:
 • Хинди:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Хебрејски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:
 • Кинески:
 • Тамилски:

Сродни чланци са Википедије:

Рута 2:1

 1. Рута 1:1 Рута 2:1 Рута 3:1 Рута 4:1

Рута 2:2