Меселемија

Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу

Меселемија (српски)

Падеж Једнина Множина
Номинатив ... ...
Генитив ... ...
Датив ... ...
Акузатив ... ...
Вокатив ... ...
Инструментал ... ...
Локатив ... ...

Слогови: Ме-се-ле-ми-ја,  мн. ...

Изговор:

IPA: Меселемија  
Loudspeaker.svg175px(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

 1. 1. А редови вратарски беху: од синова Корејевих беше Меселемија син Корејев између синова Асафових;
  1. 4 Мој. 16:1, 4 Мој. 26:9, 1 Дн. 6:23, 1 Дн. 6:37, 1 Дн. 9:17, 1 Дн. 9:19, 1 Дн. 9:22, 1 Дн. 15:18, 1 Дн. 26:14, 2 Дн. 23:19, Језек. 44:11, Јуда 1:11


Преводи

 • Енглески:
 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Фински:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:

Сродни чланци са Википедије:

Меселемија

Фузи ћирилица: Меселемија

+

+

++

++

+++

+++


+++++++++++++++

Проширени садржај


++++++++++++++++++++++++++++


+++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++

циклична група
Paley13.svg🁣🀲🀳🂓
О слици