Категорија:12:18:06:07

Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу


Изведене речи: 12:18:06:07

4
  1. kođe
  2. kođ ođe
  3. ko đe
  4. k o đ e
Распоред домина од четири слова
1/А Пар 2/Б Пар 3/В Пар 4/Г
12 1 18 2 06 3 07
1 12:18348ко 12 18:06516ођ 23 06:07157ђе 34
321 123 12:18:0610416 123 18:06:0715457 234 432
k 1 o 12:18:06:07 (00312457) đ 4 e
Изведене речи: 12:18:06:07

Фузи ћирилица: 12:18:06:07

+

+

++

++

+++

+++


+++++++++++++++

Проширени садржај


++++++++++++++++++++++++++++


+++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++

циклична група
Paley13.svg🁣🀲🀳🂓
О слици

Број[уреди]

Три слога

🔠
1 домина
12:18348ко Претходни: 12:17
Следећи: 12:19

12:18:0610416

Кватернион:12:18:06:07 (00312457)

2 домина
18:06516ођ Претходни: 18:05
Следећи: 18:07

18:06:0715457

3 домина
06:07157ђе Претходни: 06:06
Следећи: 06:08

Поткатегорије

Ова категорија садржи само следећу поткатегорију.

1