Категорија:마태복음 - 장 9

Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу

Корејски језик[уреди]

Фузи ћирилица: 마태복음 - 장 9

+

+

++

++

+++

+++


+++++++++++++++

Проширени садржај


++++++++++++++++++++++++++++


+++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++

циклична група
Paley13.svg🁣🀲🀳🂓
О слици

Фузи ћирилица: 마태복음 - 장 9

+

+

++

++

+++

+++


+++++++++++++++

Проширени садржај


++++++++++++++++++++++++++++


+++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++

циклична група
Paley13.svg🁣🀲🀳🂓
О слици

Српски језик[уреди]

Изведене речи: 마태복음 - 장 9

5
  1. Матеј
  2. Мате атеј
  3. Мат ате теј
  4. Ма ат те еј
  5. М а т е ј
1/А Пар 2/Б Пар 3/В Пар 4/Г Пар 5/Д
1 1 2 2 3 3 4 3 5
1 1:2002аб 12 2:3033 23 3:4064 34 4:5095 45
321 123 1:2:300033[[абв]] 234 2:3:400964 234 3:4:501895 345 543
М 1 а 1:2:3:4 (00000964) т 2:3:4:5 (00028895) е 5 ј

Фузи ћирилица: 마태복음 - 장 9

+

+

++

++

+++

+++


+++++++++++++++

Проширени садржај


++++++++++++++++++++++++++++


+++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++

циклична група
Paley13.svg🁣🀲🀳🂓
О слици

Странице у категорији „마태복음 - 장 9”

Ова категорија садржи само следећу страницу.