Еноха

Еноха (српски)

Падеж Једнина Множина
Номинатив ... ...
Генитив ... ...
Датив ... ...
Акузатив ... ...
Вокатив ... ...
Инструментал ... ...
Локатив ... ...

Слогови: ...,  мн. ...

Изговор:

IPA: [...]  
Аудио: noicon(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

ВикицитатиШаблон:1 Мој. 5


Преводи

  • Италијански:
  • Немачки:
  • Шпански:
  • Француски:
  • Фински:
  • Португалски:
  • Македонски:
  • Мађарски:
  • Бугарски:

Сродни чланци са Википедије:

Еноха