Едома

Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу

Едома (српски)

Падеж Једнина Множина
Номинатив ... ...
Генитив ... ...
Датив ... ...
Акузатив ... ...
Вокатив ... ...
Инструментал ... ...
Локатив ... ...

Слогови: ...,  мн. ...

Изговор:

IPA: [...]  
Loudspeaker.svg175px(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

...


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Фински:
 • Грчки:
 • Корејски:
 • Непалски:
 • Хинди:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Хебрејски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:
 • Кинески:
 • Грузијски:
 • Тамилски:
 • Тибетански:

Сродни чланци са Википедије:

Едома

Изведене речи: Едома

5
 1. Едома
 2. Едом дома
 3. Едо дом ома
 4. Ед до ом ма
 5. Е д о м а
1/А Пар 2/Б Пар 3/В Пар 4/Г Пар 5/Д
1 1 2 2 3 3 4 3 5
1 1:2002аб || 12 || 2:3033 || 23 || 3:4064вг || 34 || 4:5095гд || 45
321 123 1:2:300033[[абв]] 234 2:3:400964 234 3:4:501895 345 543
Е 1 д 1:2:3:4 (00000964) о 2:3:4:5 (00028895) м 5 а

Фузи ћирилица: Едома

+

+

++

++

+++

+++


+++++++++++++++

Проширени садржај


++++++++++++++++++++++++++++


+++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++

циклична група
Paley13.svg🁣🀲🀳🂓
О слици