Пређи на садржај

十月

十月 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: shí yuè  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

...

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Дневника, глава 27

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

十月


Преводи

 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Руски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце