Пређи на садржај

乾旱

乾旱 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: gānhàn  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиКњига пророка Агеја,Глава 1

 1. 11 乾旱臨到山岡新酒地上出產人民牲畜以及人手一切勞碌來的
  1. 11 Wǒ mìng gānhàn líndào de tǔ, shāngāng, wǔ gǔ, xīnjiǔ, hé yóu, bìng dìshàng de chūchǎn, rénmín, shēngchù, yǐjí rénshǒu yīqiè láolù de lái de.
   1. 11. И дозвах сушу на земљу, и на горе, и на жито и на вино и на уље и на све што земља рађа, и на људе и на стоку и на сваки рад ручни.
    1. 1 Цар. 17:1, 2 Цар. 8:1, Агеј 2:17
     1. 10 12

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

乾旱


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Мађарски:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна