чувам

Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу

чувам (српски)

Падеж Једнина Множина
Номинатив ... ...
Генитив ... ...
Датив ... ...
Акузатив ... ...
Вокатив ... ...
Инструментал ... ...
Локатив ... ...

Слогови: ...,  мн. ...

Изговор:

IPA: [...]  
Loudspeaker.svg175px(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

...

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Фински:
 • Грчки:
 • Корејски:
 • Непалски:
 • Хинди:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Хебрејски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:
 • Кинески:
 • Грузијски:
 • Тамилски:
 • Тибетански:

Сродни чланци са Википедије:

чувам

Суфикс

чувам
чувама, чувамб, чувамв, чувамг, чувамд, чувамђ, чуваме, чувамж, чувамз, чувами, чувамј, чувамк, чувамл, чувамљ, чувамм, чувамн, чувамњ, чувамо, чувамп, чувамр, чувамс, чувамт, чувамћ, чуваму, чувамф, чувамх, чувамц, чувамч, чувамџ, чувамш

Префикс

чувам
ачувам, бчувам, вчувам, гчувам, дчувам, ђчувам, ечувам, жчувам, зчувам, ичувам, јчувам, кчувам, лчувам, љчувам, мчувам, нчувам, њчувам, очувам, пчувам, рчувам, счувам, тчувам, ћчувам, учувам, фчувам, хчувам, цчувам, ччувам, џчувам, шчувам

Изведене речи: чувам

Фузи ћирилица: чувам

+

+

++

++

+++

+++


+++++++++++++++

Проширени садржај


++++++++++++++++++++++++++++


+++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++

циклична група
Paley13.svg🁣🀲🀳🂓
О слици