оцима

Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу

Serbo-Croatian

Именица

Шаблон:sh-noun form

 1. Шаблон:noun form of
 2. Шаблон:noun form of
 3. Шаблон:noun form of

оцима (српски)

Падеж Једнина Множина
Номинатив ... ...
Генитив ... ...
Датив ... ...
Акузатив ... ...
Вокатив ... ...
Инструментал ... ...
Локатив ... ...

Слогови: ...,  мн. ...

Изговор:

IPA: [...]  
Loudspeaker.svg175px(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

...


Преводи

 • Енглески:
 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Фински:
 • Грчки:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:
 • Кинески:

Сродни чланци са Википедије:

оцима

Изведене речи: оцима

5
 1. оцима
 2. оцим цима
 3. оци цим има
 4. оц ци им ма
 5. о ц и м а
Распоред домина од пет слова
1/А Пар 2/Б Пар 3/В Пар 4/Г Пар 5/Д
18 1 27 2 10 3 15 3 01
1 18:27537900

12 27:10790ци

23 10:15285им

34 15:01421ма

45
321 123 18:27:10 (16090)


234 27:10:15 (23685)


234 10:15:01 (08521)


345 543
о 1 ц 18:27:10 (00482685):15 и 27:10:15 (00710521):01 м 5 а

Фузи ћирилица: оцима

+

+

++

++

+++

+++


+++++++++++++++

Проширени садржај


++++++++++++++++++++++++++++


+++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++

циклична група
Paley13.svg🁣🀲🀳🂓
О слици