изведено

Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу

Бугарски[уреди]

Изговор[уреди]

Глагол[уреди]

изведено (izvédeno)

  1. Neuter indefinite past passive participle of изведа.


Фузи ћирилица: изведено

+

+

++

++

+++

+++


+++++++++++++++

Проширени садржај


++++++++++++++++++++++++++++


+++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++

циклична група
Paley13.svg🁣🀲🀳🂓
О слици