Пређи на садржај

逼迫

逼迫 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: bīpò  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

162

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиПсалам 119

Шаблон:119:157

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... 4 ...
... ... 1 ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

逼迫


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце


Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane