Пређи на садржај

,

U+7ECF, 经
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-7ECF

[U+7ECE]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+7ED0]
Објашњење.
Објашњење.

Изговор:

пинјин: jīng  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

120

Карактер

Традиционално Једноставно Shinjitai


Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. ...
  1. ...
   1. ...
    1. ... ...


Синоними:

...


Хомофони:

...


Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

 • [baike.baidu.com [1]]

Шаблон:Kateg4 Шаблон:Kateg3 Шаблон:Kateg