Пређи на навигацију Пређи на претрагу
Такође погледајте:
U+6F22, 漢
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-6F22

[U+6F21]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+6F23]
Ufa47.svg
U+FA47, 漢
CJK COMPATIBILITY IDEOGRAPH-FA47

[U+FA46]
ЦЈК компатибилни идеографи
[U+FA48]
U+FA9A, 漢
CJK COMPATIBILITY IDEOGRAPH-FA9A

[U+FA99]
ЦЈК компатибилни идеографи
[U+FA9B]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: транскрипција  
Loudspeaker.svgnoicon(датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Karakter Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. ...
  1. ...
   1. ...
    1. ... ...


Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце