Пређи на садржај

多少

多少 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: транскрипција  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиПсалам 119

 1. 84多少幾時逼迫施行審判
  1. 84 Nǐ pú rén de nián rì yǒu duōshǎo ne. Nǐ jǐshí xiàng bīpò wǒ de rén shīxíng shěnpàn ne.
   1. 84. Колико ће бити дана слуге Твог? Кад ћеш судити онима који ме гоне?
    1. Псал. 7:6, Псал. 39:4, Откр. 6:10
     1. 83 85

Шаблон:119:084

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

多少


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane