Пређи на садржај

二百

Кинески


二百 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: транскрипција  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

...

Значења:

...

Примери:

 1. 4 西兒子二百[1]
  1. 4 shǔ ba hā mó yā de zi sūn yǒu xi lā xī yā de r zi yǐ lì yuē nǎi. tóng zhe yǒu nán dīng èr bǎi
   1. 4. Од синова Фат-Моавових Елиоинај син Зерајин и с њим мушкиња двеста;

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

二百


Преводи

 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Руски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

 1. 以斯拉記 8 章[1]

Спољашње везе