Пређи на навигацију Пређи на претрагу
U+0E55, ๕
THAI DIGIT FIVE

[U+0E54]
Тај
[U+0E56]

Тајски[уреди]

Број[уреди]

(5)

  1. 5 (five).

Изведени термини[уреди]