те̏ла̄ди

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

те̏ла̄ди

телади (српски, lat. teladi)[уреди]

Именица[уреди]

те̏ла̄ди, {{{род}}}

Референце[уреди]

Напомене[уреди]