Фарес

Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу

Фарес (српски)

Падеж Једнина Множина
Номинатив ... ...
Генитив ... ...
Датив ... ...
Акузатив ... ...
Вокатив ... ...
Инструментал ... ...
Локатив ... ...

Слогови: ...,  мн. ...

Изговор:

IPA: [...]  
Loudspeaker.svg175px(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

Викицитати1. Дневника, глава 4

1. Дневника, глава 4
Претходни: Јуда
Следећи: Есром


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Фински:
 • Грчки:
 • Корејски:
 • Непалски:
 • Хинди:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Хебрејски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:
 • Кинески:
 • Грузијски:
 • Тамилски:
 • Тибетански:

Сродни чланци са Википедије:

Фарес

Изведене речи: Фарес

5
 1. Фарес
 2. Фаре арес
 3. Фар аре рес
 4. Фа ар ре ес
 5. Ф а р е с
Распоред домина од пет слова
1/А Пар 2/Б Пар 3/В Пар 4/Г Пар 5/Д
25 1 01 2 20 3 07 3 21
1 25:01721фа

12 01:20020ар

23 20:07577ре

34 07:21201ес

45
321 123 25:01:20 (21620)


234 01:20:07 (00577)


234 20:07:21 (17301)


345 543
Ф 1 а 25:01:20 (00648577):07 р 01:20:07 (00017301):21 е 5 с

Фузи ћирилица: Фарес

+

+

++

++

+++

+++


+++++++++++++++

Проширени садржај


++++++++++++++++++++++++++++


+++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++

циклична група
Paley13.svg🁣🀲🀳🂓
О слици